za transparentní správu Prahy 2   více ›
OSBO nás › Jak se stát členem OSB

Jak se stát členem OSB

  • stáhněte si přihlášku ve formátu PDF Přihláška do OSB [60 kB, PDF] nebo XLS Přihláška do OSB [98 kB, XLS] .
  • vyplněnou zašlete emailem nebo přineste osobně do kanceláře OSB, Blanická 22/1787, Praha 2  kterýkoliv lichý čtvrtek mezi 15.00 -17.30 hod, kdy jsou návštěvní hodiny pro veřejnost (aktualizované termíny návštěvních hodin viz Kontakt)
  • roční členské příspěvky ve výši 300 Kč nebo snížený 50 Kč (senioři, studenti) lze zaplatit hotově v kanceláři během návštěvních hodin nebo na účet spolku u Fio Banky č. 2800315245/2010 (jako variabilní symbol uveďte registrační číslo člena nebo rodné číslo, v textu příjmení a jméno).

Chcete nám více pomoci?

Staňte se domovním kontaktem

Víme, že je důležité si vzájemně vyměňovat informace o tom, co se v naší čtvrti a děje. Protože informace od nás jdou převážně elektronicky (mailem či skrze tento web), nedostanou se tak k těm, kteří možnost přístupu na internet nemají. Snažíme se tedy, abychom v každém domě měli alespoň jednu kontaktní osobu, což se celkem daří. Pokud ale jste z domu, kde kontakt zatím chybí a chcete se jím stát, napište nám na sebe e-mail a dům, za který chcete být kontaktem.

To, zda již je ve vašem domě je kontaktní osoba poznáte v přehledu domů Náš dům a nebo prostě tak, že se na nástěnce či ve vaší schránce neobjevují Novinky spolku, které vydáváme.

Úkolem kontaktní osoby je pak zejména šířit informace ve vašem domě, ať vyvěšením na nástěnce, nebo rozmnožením a vložením do schránek. Uvítáme ale i informace opačným směrem - jaké náte nápady, co byste chtěli ve svém okolí prosadit, co nefunguje.

Jak postupovat, pokud chcete něco prosadit najdete na stránce Jak prosadit změnu.

--
 
webhosting a publikační systém Toolkit - Econnect
© spolek Občané za spokojené bydlení (OSB); Kontaktní email: info@osb-praha2.cz, Adresa: Blanická 1787/22, 120 00 Praha 2