za transparentní správu Prahy 2   více ›
OSB › Od zprávy rozeslané ředitelům škol se důrazně distancujeme

Od zprávy rozeslané ředitelům škol se důrazně distancujeme

23. prosince 2016

Výbor OSB i klub zastupitelů OSB se důrazně distancují od níže uvedné zprávy, která byla ze strany Ing. Richtera rozeslána ředitellkám a ředitelům škol v Praze 2. Můžeme veřejnost ubezepčit, že podněty se rada i zastupitelé koalice zabývali a obdobné aktikvity vnímáme jen jako cílenou snahu o poškození starostky MČ a koaličních partnerů. Že se tak děje v předvánoční čase, ponecháváme bez komentáře.

<richterd2@seznam.cz> 19.12.2016 9:00 >>>
Vážená paní ředitelko, pane řediteli,


rád bych Vás informoval o vyloučení zastupitelů MČ Praha 2 z účasti na jednání rady starostkou Mgr. Černochovou, která mj. studovala na Fakultě právnické Západočeské univerzity v Plzni.

Přestože jsem ÚMČ Praha 2 o podání trestního oznámení osobně neinformoval, z reakce ÚMČ Praha 2 v článcích (Pražský patriot, Pražský deník) je zřejmé, že ÚMČ Praha 2 ví o podání trestního oznámení od 7. listopadu 2016.

Do dnešního dne paní starostka nepožádala o kontrolu zakázky na rekonstrukci sídla nově založené akciové společnosti Správa nemovitostí Praha 2 a.s. odbor interního auditu a kontroly ÚMČ Praha 2.

Pokud jde o školství mají mou plnou podporu:

Zahraniční výměnné pobyty žáků
Studijní pobyty a stáže učitelů v zahraničí
Vybavení škol technikou a softwarem
Finanční prostředky na opravy škol

Sportovní aktivity dětí
Zvýšení platů a odměny kvalitním učitelům


S pozdravem

Dan Richter
zastupitel MČ Praha 2 za OSB
Mobil: 604 845 638
Témata:Vzdělávání  OSB--
 
webhosting a publikační systém Toolkit - Econnect
© spolek Občané za spokojené bydlení (OSB); Kontaktní email: info@osb-praha2.cz, Adresa: Blanická 1787/22, 120 00 Praha 2