za transparentní správu Prahy 2   více ›
OSB › Vyšehradský voříšek - oblíbená psí soutěž už tuto neděli

Vyšehradský voříšek - oblíbená psí soutěž už tuto neděli

17. května 2016 | Jaroslav Šolc

Nevíte kam v neděli na vycházku a máte rádi pejsky i krásná historická místa v Praze 2? Nabízíme tip. V neděli 22. května se sejdou na Letní scéně na Vyšehradě majitelé a milovníci chlupatých psích přátel na pátém ročníku soutěže Vyšehradský voříšek.

Páníčkové všech věkových kategorií, dospělí, senioři i děti, si přijdou zasoutěžit, užít spoustu radosti a zábavy se svými čtyřnohými kamarády různé velikosti, barev i stáří. Nevadí, že nemají honosný rodokmen. Máte-li voříška doma, můžete si přijít zasoutěžit. Podle organizátorů je ještě několik volných míst k přihlášení. Nechcete-li soutěžit, přijďte se alespoň podívat.

Soutěží se v různých kategoriích a disciplínách. Například Pes sympaťák, Piškotový slalom, Podoba pán + pes. V porotě usedne i pejskařka z radnice MČ Praha 2, místostarostka Michaela Mazancová. Vše se bude odehrávat pod dohledem odborné veterinární péče. Výtěžek bude rozdělen mezi zúčastněné útulky.

Z původně malé sousedské akce se stala oblíbená soutěž, na které se v loňském roce sešlo 100 soutěžících a 400 návštěvníků. A považte, nikdo pokousán a po akci čisto. Prostě, když se sejdou slušní a rozumní pejskaři, jde ledacos. Přijďte se podívat. Více informací na http://vysehradskyvorisek.mameradipsy.cz.

A máte-li chuť dozvědět se více o tom, jak svého pejska vychovávat, je tu opět nabídka Psí výukové poradny, kterou pořádá městská část Praha 2 ve spolupráci se sdružením Strana psa – ve čtvrtek 26.5. v Riegrových sadech, 16.6. na Folimance, vždy od 17 do 19hod. Více na http://praha2.cz/Psi-poradna-s-agility.html.

Témata:Psi ve městě  Veřejná zeleň, parky, hřiště--
 
webhosting a publikační systém Toolkit - Econnect
© spolek Občané za spokojené bydlení (OSB); Kontaktní email: info@osb-praha2.cz, Adresa: Blanická 1787/22, 120 00 Praha 2