za transparentní správu Prahy 2   více ›
OSB › Encyklopedie Prahy 2, zdroj informací pro příznivce historie a kultury

Encyklopedie Prahy 2, zdroj informací pro příznivce historie a kultury

12. července 2019

Encyklopedie Prahy 2, titulka
Encyklopedie Prahy 2, titulka

Už jste slyšeli o Encyklopedie Prahy 2 na webu a na facebooku? Pokud Vás zajímá Vás historie a kultura naší městské části, doporučujeme, vyzkoušejte. Můžete poznat spoustu zajímavostí o Praze 2. O jejích místech s bohatou historií – ulicích, parcích, slavných stavbách, pamětních deskách aj. A třeba hned poblíž místa, kde právě jste nebo kde bydlíte. Ale také o zajímavých osobnostech, událostech či organizacích. Nebo najdete tipy na tematické publikace, ty z produkce Prahy 2 i online (v PDF).

Navštivte stránky encyklopedie.praha2.cz. Můžete hledat na počítači, ale i na chytrém telefonu při procházce. Údaje jsou uvedeny i v mapě. Encyklopedie je stále doplňována a vylepšována. A pokud Vás napadne zajímavý tip na doplnění a mohli byste dokonce přispět svými informacemi či obrázky, využijte funkci pro Vaše podněty. Už několik takových přispělo k rozšíření obsahu Encyklopedie. V sekci Aktuality a zajímavosti najdete mj. článek o tom, kolik a jakých hesel v Encyklopedii přibylo za druhé čtvrtletí 2019.

A pokud jste uživatelem sociálních sítí, je tu pro Vás novinka v podobě samostatné stránky Encyklopedie na facebooku. Staňte se jejími fanoušky a budete pravidelně informováni o aktuálních zajímavostech a novinkách. 

Témata:Kultura--
 
webhosting a publikační systém Toolkit - Econnect
© Občané za spokojené bydlení (OSB); Kontaktní email: info@osb-praha2.cz, Adresa: Blanická 1787/22, 120 00 Praha 2