za transparentní správu Prahy 2   více ›
OSBTémata Prahy 2 › Collins Štěpánka

Štěpánka Collins BBA

žena, 43 let, člen OSB, konzultant
členka finančního výboru; členka výboru OSB

"Po dlouhých letech plánování revitalizace Karlova náměstí konečně nastal čas konat a proměnit tento frekventovaný dopravní uzel v příjemnější místo pro život a aktivní odpočinek."

CV

Narodila jsem se v roce 1975 a původem jsem z Prahy 8. „Dvojku“ mám v srdci již od dob gymnazijních studií na „Píkárně“ v Korunní ulici, v roce 1997 jsem se sem přestěhovala. Vystudovala jsem University of New York, Prague, obor finance. V nadnárodních společnostech jsem se věnovala marketingu a od roku 2006 jsem na volné noze – věnuji se poradenství v oblasti řízení podniků, projektovému managementu a rozvoji lidských zdrojů formou tréninků a koučování.

Můj pohled na OSB a Prahu 2

Jsem přesvědčena, že jedině zodpovědný přístup občanů ke své obci a upřímný zájem o dění okolo sebe v místě bydliště může v komunální politice něco změnit, právě proto jsem se stala v roce 2008 členkou OSB a postupně se zapojila do užšího vedení. V uplynulém volebním období jsem byla členkou finančního výboru ZMČ P2 a členkou školské rady Vratislavova.

Jako obyvatelce Karlova náměstí mi není lhostejný projekt na jeho revitalizaci. Chci se zasadit o to, aby toto nádherné náměstí, které je zároveň unikátní parkovou plochou, získalo po dvacetiletém plánování novou podobu. Takovou podobu, aby bylo všem svým obyvatelům a návštěvníkům příjemným místem pro život a aktivní odpočinek.

 

kontakt:

noviny_P2_logo_upr_90pix

Má být Karlovo náměstí klasickým moderním náměstím nebo parkem s odpočinkovou funkcí?

| 15. května 2018 | Neutěšený vývoj Karlova náměstí pozoruji z okna obývacího pokoje již třiadvacet let. Dějí se tu věci nehezké (podnapilí bezdomovci, prostitutky a narkomani, vražda M. Velíška v r. 2005), ale i příjemnější (maminky s dětmi, senioři na lavičkách, pejskaři či návštěvníci hovící si na trávníku). Vítané jsou snahy o rozdmýchání kulturního života. více ›
Témata:Veřejná zeleň, parky, hřiště  Rozvoj obce  Štěpánka Collins


Komentáře

Těší nás, že reagujete na naše články a připojíte, leckdy i hodně kritický, vlastní názor. Nemůžeme se ale v žádném případě ztotožnit s tím, aby byly hrubě uráženy konkrétní osoby, byť jejich jednání ve vás vyvolává velkou míru nevole. Za dodržování pravidel diskuse vám děkujeme.
--
 
webhosting a publikační systém Toolkit - Econnect
© Občané za spokojené bydlení (OSB); Kontaktní email: info@osb-praha2.cz, Adresa: Blanická 1787/22, 120 00 Praha 2