za transparentní správu Prahy 2   více ›
OSBTémata Prahy 2 › Dvojka pro přátele kultury

Dvojka pro přátele kultury

Klub Dvojka pro přátele kultury byl založen, aby přispěl k rozvoji kulturního dění v MČ Praha 2 prostřednictvím zapojení kulturních aktérů a občanů Prahy 2, kteří mají rádi kulturu a věnují se jí ve svém volném čase. Našim členům chceme poskytovat aktuální informace o příležitostech ke kulturnímu vyžití z oblastí hudby, divadla, filmu, četby, výtvarného umění apod. Rádi bychom také svým členům poskytli určitá zvýhodnění, například v podobě speciálních nabídek a slev na nákup zboží, služeb či vstupenek u našich partnerů, mezi které máte nyní možnost se zařadit.

Tento klub nabízí nejen řadu výhod u našich partnerů, ale také pravidelné informování o zajímavých kulturních akcích v Praze 2 a možnost účastnit se jich. Členství v klubu je zdarma, jedinými podmínkami jsou trvalý pobyt na území Prahy 2 a věk 18 a více let. Proč jsme klub založili? Chceme přispět k rozvoji zajímavého kulturního dění v Praze 2 ve spolupráci s našimi partnery (pořadatelé koncertů, galerie, divadla, muzea a další), s aktivními umělci z řad našich sousedů a samozřejmě i s Vámi, aktivními návštěvníky kulturních akcí, jejichž názorů a postřehů si vážíme.

Ing. Jaroslav Šolc, radní pro oblast kultury, sportu a občanských aktivit
nám. Míru 20, 120 39 Praha 2
tel.: +420 236 044 337, e-mail: jaroslav.solc@praha2.cz


Rudolf Rokl

Koncert pro Rudolfa Rokla

| 29. září 2017 |

V úterý 26. září se konal na Novoměstské radnici vzpomínkový koncert k uctění památky fenomenálního hudebníka Rudolfa Rokla, od jehož úmrtí uplynulo právě dvacet let. Vystoupily slavné osobnosti nejen z hudebního světa, vč. mistra Karla Gotta. Koncertu se mohli zúčastnit členové Dvojka pro přátele kultury, kterou založil radní Jaroslav Šolc. Přihlaste se do klubu i Vy a nenechte si ujít další obdobné skvělé kulturní zážitky!

více ›
Témata:Dvojka pro přátele kultury  Kultura


 
 

Komentáře k tématu: Dvojka pro přátele kultury

Těší nás, že reagujete na naše témata a připojíte, leckdy i hodně kritický, vlastní názor. Nemůžeme se ale v žádném případě ztotožnit s tím, aby byly hrubě uráženy konkrétní osoby, byť jejich jednání ve vás vyvolává velkou míru nevole. Za dodržování pravidel diskuse vám děkujeme.
--
 
webhosting a publikační systém Toolkit - Econnect
© Občané za spokojené bydlení (OSB); Kontaktní email: info@osb-praha2.cz, Adresa: Blanická 1787/22, 120 00 Praha 2