za transparentní správu Prahy 2   více ›
OSBTémata Prahy 2 › Kmoníček Miloš

Ing. Miloš Kmoníček

muž, 57 let, člen OSB, ekonom
člen kulturní komise; člen výboru OSB

"Zdravá Praha 2! Více sportu a kultury pro všechny"

CV

Narodil jsem se v Praze 2, kde také celý život žiju. Nejdříve Vinohrady, nyní Nové Město. Vystudoval jsem VŠE v Praze, obor zahraniční obchod. Celý život jsou mými koníčky kultura, hlavně hudba, a sport.

Můj pohled na OSB a Prahu 2

V OSB působím od r. 2008. Mou oblastí je kultura a sport. Hlavně díky našemu radnímu pro kulturu Praha 2 kulturně ožila a to nejen založením a „rozjetím“ klubu Dvojka pro přátele kultury. Něco podobného by si Praha 2 zasloužila i v oblasti sportu. Zaměřit se na rozvoj partnerství a spolupráce s Dvojkou pro seniory a s Dvojkou pro děti a rodiče. Ale využívat i možností mezinárodní spolupráce, včetně podpory z programů a fondů EU.

kontakt:

NP2 1807 Kmoníček

I o prázdninách Praha 2 žije

| 10. července 2018 | Na zahájení prázdnin bylo diskusní téma červencových Novin Prahy 2: Jaké pozitivní, či negativní změny přináší čas prázdnin obyvatelům Prahy 2? Zamyšlení Miloše Kmoníčka za OSB publikujeme i na našem webu více ›
Témata:OSB  Kultura  Kmoníček Miloš
logo OSB

Členská schůze OSB ve znamení příprav na volby

| 26. června 2018 | Ve čtvrtek 21.6. se sešli členové politického hnutí OSB, aby schválili výborem navržené kroky v přípravách na říjnové komunální volby a projednali vnitřní záležitosti chodu hnutí. více ›
Témata:OSB  Jaroslav Šolc  Michaela Mazancová  Martin Jírovec  Zdeněk Michl  Kmoníček Miloš  Jana Krám Zárybnická


Komentáře

Těší nás, že reagujete na naše články a připojíte, leckdy i hodně kritický, vlastní názor. Nemůžeme se ale v žádném případě ztotožnit s tím, aby byly hrubě uráženy konkrétní osoby, byť jejich jednání ve vás vyvolává velkou míru nevole. Za dodržování pravidel diskuse vám děkujeme.
--
 
webhosting a publikační systém Toolkit - Econnect
© Občané za spokojené bydlení (OSB); Kontaktní email: info@osb-praha2.cz, Adresa: Blanická 1787/22, 120 00 Praha 2