za transparentní správu Prahy 2   více ›
OSBTémata Prahy 2 › Tišerová Tereza

Ing. Tereza Tišerová

žena, 27 let, člen OSB, IT manažerka v mezinárodní přepravě
členka kontrolní a smírčí komise OSB

"Otevřete se změnám, ale neztrácejte své vlastní hodnoty (Dalajláma)"

CV

Narodila jsem se 14.3.1991 v Jilemnici, okres Semily. V témže roce jsme se přestěhovali do hlavního města a na Praze 2 bydlím od roku 1994. Vystudovala jsem Provozně ekonomickou fakultu na České zemědělské univerzitě. Mezi bakalářským a magisterským studiem jsem studovala rok na Södertörn University ve Stockholmu. Již v průběhu magisterského studia jsem pracovala na poloviční úvazek v DHL IT services , kde jsem zůstala a od roku 2016 jsem zde zaměstnaná na plný úvazek na pozici Hosting Service Owner. Mezi mé zájmy patří především cestování, studium cizích jazyků, turistika, tanec, lyžování a dva psi. Nikdy jsem nebyla do vzniku OSB členem žádné jiné politické strany.

Můj pohled na OSB a Prahu 2

Prahu 2 mám velmi ráda a není mi lhostejný vývoj a podmínky života v této lokalitě. Proto bylo logickým krokem vstoupit do OSB. Členkou kontrolní a smírčí komise OSB jsem od června 2017. Důvodem je, mimo jiné, zájem o zlepšení životního prostředí, omezovaní hluku, rozšíření zeleně a podpora zlepšení spolu soužití obyvatel Prahy 2 v souladu s požadavky pejskařů, cyklistů i chodců. Obyvatelkou Prahy 2 bych ráda zůstala i nadále, a proto mě těší, že se v OSB klade velký důraz i na školství a sociální problematiku. Za velmi důležité považuji i téma bytové politiky a s tím spojený odprodej bytů stávajícím nájemcům. Rovněž si cením nezávislosti hnutí OSB na politických uskupeních.

kontakt:


Komentáře

Těší nás, že reagujete na naše články a připojíte, leckdy i hodně kritický, vlastní názor. Nemůžeme se ale v žádném případě ztotožnit s tím, aby byly hrubě uráženy konkrétní osoby, byť jejich jednání ve vás vyvolává velkou míru nevole. Za dodržování pravidel diskuse vám děkujeme.
--
 
webhosting a publikační systém Toolkit - Econnect
© Občané za spokojené bydlení (OSB); Kontaktní email: info@osb-praha2.cz, Adresa: Blanická 1787/22, 120 00 Praha 2