za transparentní správu Prahy 2   více ›
OSBTémata Prahy 2 › Toumová Soňa

Bc. Soňa Toumová

žena, 54 let, členka OSB, asistentka pedagoga, členka kontrolní a smírčí komise OSB

"Neptej se, co pro Tebe mohou udělat ostatní, ale ptej se, co můžeš udělat pro ostatní Ty"

CV

Narodila jsem se v roce 1964. Pracuji jako asistentka pedagoga a věnuji se dětem s diagnózou PAS (Porucha autistického spektra) na základní škole. Jsem absolventkou bakalářského studia Specializace v pedagogice a nyní dokončuji inženýrské studium na VŠ (Ochrana přírody). Věnuji se mimosoudnímu řešení sporů - mediaci (akreditované studium Řešení konfliktu technikou mediace). Mojí zálibou je především výtvarné umění, kterému se aktivně věnuji (olejomalba, výstavy).

kontakt:

parkovani_logo

Parkování a zóny, stále živé téma

| 7. února 2018 | Parkování, resp. doprava v klidu, a změny v systému zón placeného stání jsou stále živým tématem i 4 měsíce od jejich zavedení v Praze 2. V únorových Novinách Prahy 2 je mu věnován prostor na diskusní stránce. Přinášíme i touto cestou příspěvek za OSB od Soni Toumové. více ›
Témata:Doprava  Toumová Soňa


Komentáře

Těší nás, že reagujete na naše články a připojíte, leckdy i hodně kritický, vlastní názor. Nemůžeme se ale v žádném případě ztotožnit s tím, aby byly hrubě uráženy konkrétní osoby, byť jejich jednání ve vás vyvolává velkou míru nevole. Za dodržování pravidel diskuse vám děkujeme.
--
 
webhosting a publikační systém Toolkit - Econnect
© Občané za spokojené bydlení (OSB); Kontaktní email: info@osb-praha2.cz, Adresa: Blanická 1787/22, 120 00 Praha 2